Pozycjonowanie i marketing

Łatwość dostępu do informacji w internecie sprawia, że poszukiwanie ich przez potencjalnych klientów sprowadza się do wpisania prostej frazy w wyszukiwarce internetowej.

Spotyka się często twierdzenie, że jeśli czegoś nie ma w internecie, to po prostu nie istnieje. Jest w tym dużo racji, dlatego wybierz pozycjonowanie stron WWW z IT Ready i wyróżnij się z tłumu!

Firma IT Ready oferuje usługi pozycjonowania SEO i SEM. Stosujemy jedynie etyczne i czyste metody pozycjonowania, co daje Ci gwarancję, że Twoja strona WWW nie zostanie zablokowana przez wyszukiwarki na wiele lat, a odwiedzający nie odniosą wrażenia, że na stronie są przypadkowo.

Dysponujemy sprawnym, nie przeciążonym zapleczem, a efekty pozycjonowania stron internetowych nawet na bardzo konkurencyjne frazy w tak dużym mieście jak Warszawa, widoczne są już po kilku dniach.

Pomożemy dobrać słowa kluczowe i poprawnie zorganizować strukturę strony. Możliwa jest nawet przebudowa strony WWW, jeśli pozycjonowanie może odnieść lepszy efekt.

Oferujemy ponadto usługi redakcji tekstów na stronę WWW, tzw. copywriting - dzięki temu treść strony zachowuje przejrzystość i sens dla Twojego klienta, a zawiera idealną ilość istotnych dla wyszukiwarek słów i fraz.

W IT Ready płacisz tylko za efekty pozycjonowania - jeśli pozycjonowanie nie przyniesie oczekiwanego efektu, nie pobieramy od Ciebie żadnej opłaty! Wyjątkiem są tu bardzo konkurencyjne frazy, na które po prostu nie ma możliwości zagwarantowania efektów.

W naszej ofercie są także usługi prowadzenia kampanii reklamowych w internecie, jak np. Adwords, oraz prowadzenie działań marketingowych na portalach społecznościowych - Google+ czy Facebook.


Skontaktuj się z nami, chętnie doradzimy.