Strony internetowe

Strony WWW


Strona internetowa stała się ważnym elementem nie tylko promocji, ale także działalności firm. Od małych, początkujących firm, przez średnie i duże spółki, aż po międzynarodowe korporacje - dziś większość decyduje się na uruchomienie strony internetowej. Co więcej, często sama strona internetowa jest kluczowym elementem generującym dochód firmy. Zapoznaj się z naszą ofertą.

Dla naszych klientów oferujemy szereg usług związanych z projektowaniem i tworzeniem stron - od analizy oczekiwań, potrzeb i wymagań, przez szeroko pojęte zaprojektowanie, stworzenie i uruchomienie strony WWW, po hosting, utrzymanie i ulepszanie działającej już strony internetowej.

Podchodzimy indywidualnie do każdego projektu. Twoja firma nie jest jedną z wielu - jest jedyna w swoim rodzaju i powinna wyróżniać się wśród konkurencji - taka też powinna być jej strona WWW. Dlatego współpraca z IT Ready to duży krok w stronę sukcesu i rozwoju.

Stronę internetową warto oprzeć na systemie zarządzania treścią - CMS. Wieloletnie doświadczenie i współpraca z naszymi Klientami pozwoliły nam stworzyć wygodny w użytkowaniu autorski system zarządzania treścią - JScms. Dzięki niemu możliwa jest szybka i łatwa aktualizacja treści Twojej strony internetowej, a rozszerzanie jej możliwości w przyszłości wiąże się ze znacznie mniejszym kosztem, niż w wypadku innych systemów lub strony bez CMS.

Każda z tworzonych przez nas stron WWW jest oparta o JScms, chyba że Klient wymaga inaczej.

Firma IT Ready to doświadczeni specjaliści w branży internetowej - projektujemy strony WWW zgodnie z panującymi trendami, estetyczne i przejrzyste, a zarazem ładne i efektowne. Budujemy intuicyjną nawigację, dzięki czemu odwiedzający nie gubią się na Twojej stronie i nie uciekają do konkurencji. Tworzymy strony poprawne z punktu widzenia programisty - gwarantuje to bezbłędne wyświetlanie w wielu przeglądarkach internetowych - także tych starszych - oraz lepszą ocenę strony przez internetowe wyszukiwarki, co wpływa pozytywnie na jej pozycję w wynikach wyszukiwania.


Sklepy internetowe


IT Ready tworzy także sklepy internetowe. Dobierzemy odpowiednie do potrzeb Klienta oprogramowanie, skonfigurujemy, uruchomimy i przeszkolimy.

Stworzymy atrakcyjny i przejrzysty layout, zaprojektujemy nawigację i zbudujemy szablon.

Pozostaje tylko wprowadzić produkty i zacząć zarabiać.

Szablony dla systemów CMS

Oprócz kompletnych stron WWW, możemy także stworzyć szablony dla wielu systemów CMS, jakie może wybrać Klient:


  • Joomla
  • Wordpress
  • Quick.CMS
  • Drupal

Zapraszamy do kontaktu

1 Linki Marcin Kawecki 4342